Team

web-team-dec18

Maak kennis met ons team

KNOKKE & BRUGGE

null

+32 50 50 60 61
y.claeys@groupclaeys.be

YVES CLAEYS

Gedelegeerd Bestuurder / Vennoot
null

+32 50 50 60 65
l.smets@groupclaeys.be

Luis Smets

Vestigingsverantwoordelijke Knokke - Teamleider KMO
null

+32 50 50 60 55
l.bommerez@groupclaeys.be

Lieven Bommerez

Vestigingsverantwoordelijke Brugge - Teamleider MO
null

+32 50 50 60 64
s.flamey@groupclaeys.be

Sven Flamey

Teamleider Premium – Exclusive & Classic cars
null

+32 50 50 60 68
g.dehaese@groupclaeys.be

Gertjan Dehaese

Teamleider Motorvoertuigen
null

Niels Beernaert

Senior Productie

Dennis Vandecasteele

Senior Productie

Jens Vanhaeverbeke

Senior Productie
null

+32 50 50 60 63
l.blomme@groupclaeys.be

Laurent Blomme

Junior Productie
null

+32 50 50 60 69
j.verhelle@groupclaeys.be

Jonas Verhelle

Teamleider Life Planning – Pensioenopbouw
null

Cindy Beerlandt

Senior Schade
null

+32 50 50 60 54
t.denolf@groupclaeys.be

Thabita Denolf

Senior Schade
null

+32 50 50 60 51
g.claeys@groupclaeys.be

Germain Claeys

Senior Schade
null

+32 50 50 60 56
e.blomme@groupclaeys.be

Evelien Blomme

Senior Boekhouding
null

+32 50 50 60 57
s.claeys@groupclaeys.be

Sophie Claeys

Senior Boekhouding
null

Goldwin Van de Sijpe

Sales
null

+32 50 50 60 74
j.coene@groupclaeys.be

Jonathan Coene

Junior Productie

Maak kennis met ons team

KORTRIJK

null

+32 50 50 60 41
m.declerck@groupclaeys.be

Michel de Clerck

Gedelegeerd Bestuurder / Vennoot
null

Ingrid Deconinck

Vestigingsverantwoordelijke Kortrijk - Senior Productie
null

+32 50 50 60 43
m.demeyer@groupclaeys.be

Matthieu Demeyer

Senior Productie
null

Michiel Groenweghe

Senior Productie
null

+32 50 50 60 42
a.callens@groupclaeys.be

Annelore Callens

Senior Schade
null

Ilse Vanassche

Junior Productie
null

+32 50 50 60 48
l.decreus@groupclaeys.be

Lucas Decreus

Senior Schade - Jurist

Maak kennis met ons team

VEURNE

Frederik Vandendriessche

Gedelegeerd Bestuurder / Vennoot
null

+32 50 50 60 34
s.legein@groupclaeys.be

Stephanie Legein

Senior Productie
null

+32 50 50 60 36
j.mussche@groupclaeys.be

Jonas Mussche

Senior Schade
null

+32 50 50 60 33
h.tacquet@groupclaeys.be

Helene Tacquet

Senior Schade
null

Katrin Vergauwen

Vestigingsverantwoordelijke Veurne - Teamleider schade - boekhouding

Hannelore Philippaert

Senior Schade - Juriste
OFFERTE AUTOVERZEKERING